Новини

Franko Band у хед-лайні фестивалю Global Village 2015

02.08.2015 Franko Band очолить щорічний фестиваль культур Global Village, який проводить міжнародна студентська організація AIESEC. Дійство відбудеться в Івано-Франківську на сцені біля міського озера.

Franko Band у "Голосі El Dorado"

22.07.2015 Franko Band музично підтримав свого вокаліста Романа Камрадського у суперфіналі вокального конкурсу "Голос El Dorado". Здогадайтеся, хто переміг? ;) Вітаємо переможця! 

Franko Band прийме участь у Pasage Wedding Festival

14 червня 2015 у комплексі "Pasage Gartenberg" (Івано-Франківськ) відбудеться грандіозний весільний фестиваль, участь у якому братиме і ваш улюблений гурт - Franko Band! :)

Виступ на святі краси та моди "Star Face of the Season"

Команда Star Face Family ™ рада повідомити, що хедлайнерами свята краси та моди "Star Face of the Season s/s 2015" стане незрівнянний гурт Franko Band. Тільки живий звук! Тільки справжні емоції! Тільки якісна музика!
29 травня / 17:30 / Pasage Gartenberg

Концерт з презентацією нового промо-відео від гурту Franko Band

Нарешті ми з Franko Band відзняли нове промо-відео!
14 травня у пабі Бібліотека ви матимете можливість не лише побачити його першими, а й побувати на драйвовому концерті та шаленій вечірці з нагоди нашого Дня народження!
Чекаємо!!!

Franko Band в ресторані "Хмельницький"

Друзі! Ми з радістю запрошуємо Вас на святкування 8-го березня до ресторану "Хмельницький" у місті Івано-Франківськ. Найкращі музичні хіти для Вас гратиме кавер-гурт Franko Band. 

 

Franko Band в "Каміні"

01.11.2014 в місті Івано-Франківськ відбувся виступ кавер-гурту Franko Band у музичній ресторації «Камін». Всі присутні отримали заряд шаленого драйву і позитиву! Дякуємо Івано-Франківськ! Franko Band любить виступати у рідному місті!

 

Franko Band грають для журналу "Versal"

17.07.2014 у приміщенні обласної філармонії відбувся виступ cover-гурту Franko Band на презентації чергового номеру Івано-Франківського глянцевого видання "Versal".